mamici si pitici
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
mamici si pitici

Acest forum este creat special pentru mamici ...ca sa putem sa discutam cat mai multe de puiutii nostrii
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cum a fost in cele 9 luni de sarcina?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
mihaitza29

mihaitza29


feminin
Numarul mesajelor : 114
Varsta : 45
Data de inscriere : 05/05/2008

Cum a fost in cele 9 luni de sarcina? Empty
MesajSubiect: Cum a fost in cele 9 luni de sarcina?   Cum a fost in cele 9 luni de sarcina? Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 12:05 pm

Eu nu am avut probleme cu sarcina,bb a fost cuminte,doar ca eu am avut probleme de la 4 luni cu o secretie si am dus-o asa pana am nascut.acum sunt bine si am scapt de ea
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


feminin
Numarul mesajelor : 139
Varsta : 41
Data de inscriere : 05/05/2008

Cum a fost in cele 9 luni de sarcina? Empty
MesajSubiect: Re: Cum a fost in cele 9 luni de sarcina?   Cum a fost in cele 9 luni de sarcina? Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 10:19 pm

Nici eu nu am prea avut probleme cu sarcina...a fost totul bine...problema era bb ca era cam puturos si nu prea misca...si cateodata ma speriam ca trecea ziua si nu misca
Sus In jos
https://pici.forumgratuit.ro
chry1

chry1


feminin
Numarul mesajelor : 117
Varsta : 46
Localizare : SIBIU
Stare de spirit : OPTIMISTA CAT CUPRINDE
Data de inscriere : 06/05/2008

Cum a fost in cele 9 luni de sarcina? Empty
MesajSubiect: Re: Cum a fost in cele 9 luni de sarcina?   Cum a fost in cele 9 luni de sarcina? Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 11:26 am

Primele 3 luni mi-a fost foarte rau,si din cauza pb.de sanatate care le am,a fost groaznic...........nu se poate explica in cuvinte.Dar am reusit si izbandit in cele din urma.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum a fost in cele 9 luni de sarcina? Empty
MesajSubiect: Re: Cum a fost in cele 9 luni de sarcina?   Cum a fost in cele 9 luni de sarcina? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum a fost in cele 9 luni de sarcina?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mamici si pitici :: Prima categorie :: SARCINA SI NASTERE-
Mergi direct la: